KONKURS

Remontuj z profi

Prześlij zdjęcie maszyny, którą planujesz wyremontować
i napisz dlaczego warto dać jej drugie życie

Biorę udział

NAGRODA GŁÓWNA

3 nagrody główne po 3 tys. zł w postaci vouchera

do wykorzystania w sklepie MIZAR www.sklep.mizar.com.pl

zestawy gadżetów profi

DODATKOWO

ImageImageImageImage

NAGRODY

3 vouchery o wartości

do wykorzystania w sklepie MIZAR www.sklep.mizar.com.pl

zestawy gadżetów profi

Icon

3 tysiące złotych każdy

Icon

3 vouchery o wartości 3 tysiące złotych każdy

do wykorzystania w sklepie MIZAR www.sklep.mizar.com.pl

NAGRODA

Profesjonalna Szafka Narzędziowa -

Wózek Warsztatowy Typu BJC Tools składający się z 7 szuflad zawierających 298 elementów

Icon

Wartość

nagrody

2849 zł

Konkurs zakończył się.Zachęcamy do wzięcia udziału w nadchodzących konkursach!

Wybierz...
Wybierz...
Wybierz...
Treść regulaminu znajdziesz TUTAJ
Chętnie poinformujemy Cię o seminariach, szkoleniach, konkursach, usługach/produktach adresowanych do branży rolniczej. Przekaz dostosujemy do Twoich potrzeb w oparciu o dane o twojej działalności przekazane nam teraz i/lub w kolejnych kontaktach. Czasem zapytamy o opinię na temat naszej oferty i dostarczanych Tobie treści. Zawsze masz prawo do sprzeciwu w tym zakresie. 
* Zakreślenie pola oznacza zgodę na przekaz profilowanych treści marketingowych i handlowych, zawsze możesz ją cofnąć. 

2. Zgadzam się na przekazywanie mi profilowanych informacji marketingowych i handlowych przez PWR dotyczących ofert PWR, spółki powiązanej AgriContact Sp. z o.o. i ich partnerów poprzez:

Administratorem Twoich danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o (PWR/my), ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Twoje dane będziemy przetwarzać do realizacji następujących celów: realizacja Konkursu, marketingu bezpośredniego (wysyłka pocztowa), poznania twojej opinii na temat dostarczanych usług i treści w ramach badania rynku, a także do zabezpieczenia roszczeń. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest nasz uzasadniony interes (art. 6 ust.1 lit f RODO), którym są wymienione cele. Jeśli wyraziłeś zgodę na komunikację marketingową również do realizacji przekazu marketingowego i handlowego zgodnie z udzielonymi zgodami (art.6 ust.1 lit. a RODO). W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, prawo wycofania w każdym czasie każdej ze zgód bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Stwierdzając niezgodne z prawem przetwarzanie danych możesz złożyć skargę do Prezesa UODO (Warszawa, ul. Stawki 2) Zawsze możesz skontaktować się z nami na adres email: [email protected], lub z wyznaczonym przez PWR inspektorem ochrony danych na adres: [email protected] .Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych dostępne są pod adresem: https://rodo.pwr.agro.pl/bralem-udzial-w-konkursie-lub-podobnym-wydarzeniu-tego-rodzaju


Wypełnij formularz

i weź udział w konkursie

Sponsorami konkursu są: